ENSTİTÜMÜZDE MÜDÜRLÜK GÖREVİ DEVİR TESLİMİ YAPILDI

25.04.2024 Perşembe günü Enstitümüz Müdürlük makamında görev değişimi gerçekleşti. Düzenlenen devir teslim töreninde Enstitü sekreteri ve idari personel yer aldı. 2020 yılından itibaren bu görevi yürütmekte olan Prof. Dr. Muhammed Asıf YOLDAŞ, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü görevini Prof. Dr. Osman ÇUBUK’a yapılan tören ile devretti.

Törende görevi devreden Prof. Dr. M. Asıf YOLDAŞ “Osman hocamızın görevi devralmasından dolayı çok mutluyum ve içim rahat, kendisi saha deneyimi ve yöneticilik deneyimlerine sahip. Başlattığımız çalışmaları daha da ileri götüreceğine içtenlikle inanıyorum. Kendisine yeni görevi hayırlı ve uğurlu olsun” dedi. Ayrıca Lisansüstü Eğitim Enstitüsünün kuruluş sürecinden bugüne kadar yaptıkları yüksek katkılarından dolayı ekibine teşekkür etti.

 Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Osman ÇUBUK ise, “Bizlerde sayın Prof. Dr. Muhammed Asıf YOLDAŞ hocamıza Lisansüstü Eğitim Enstitüsünün kuruluş sürecinden bugüne kadar yaptıkları yüksek katkıları ve gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizlerde hocamızın başlatmış olduğu çalışmaları hem devam ettirmek hem de daha yapılabilecek güzel işleri gerçekleştirmek yönünde gayretler göstereceğiz. Bizlerde sayın Prof. Dr. Muhammed Asıf YOLDAŞ hocamıza bundan sonraki akademik hayatında üstün başarılar ve ailesiyle birlikte sağlıklı bir ömür diliyoruz” dedi.


HIZLI ERİŞİM